НАРАДА З ПИТАННЯ ОПРИЛЮДНЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ У ФОРМІ ВІДКРИТИХ ДАНИХ

НАРАДА З ПИТАННЯ ОПРИЛЮДНЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ У ФОРМІ ВІДКРИТИХ ДАНИХ 7 вересня керівник апарату райдержадміністрації Віра Олєйнікова провела нараду з відповідальними керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації за участі заступників голови райдержадміністрації з питання виконання постанови КМУ №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних». Ознайомила присутніх зі змінами, внесених до Положення, затверджених постановою КМУ від 20.12.2017 № 1100 та звернула увагу на новий порядок оприлюднення інформації.

За наслідками наради було дано доручення відповідальним підрозділам привести дані, які підлягають оприлюдненню, у відповідність до чинного законодавства.

Додатково опрацьовано питання наповнення та оновлення інформації, яка розміщується на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.