НАРАДА ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ В РАЙОНІ УРЯДОВОЇ ПРОГРАМИ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

НАРАДА ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ В РАЙОНІ УРЯДОВОЇ ПРОГРАМИ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

17 січня 2020 року виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації В. Катишков   провів нараду  з питання реалізації в районі урядової програми «Доступні ліки» за участі головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Кобеляцький Центр первинної медико – санітарної допомоги» Кобеляцької районної ради  Л.Коломієць та  представників аптечних закладів  району.

Присутні на нараді обговорили зміни, які внесені в програму з відшкодування вартості лікарських засобів та питання щодо розширення кількості аптечних закладів для реалізації зазначеної програми.

Підводячи підсумки наради В. Катишков доручив продовжити роботу щодо забезпечення кожного хворого доступними та життєво необхідними лікарськими засобами та рекомендував аптечним закладам, які не відпускають  лікарські  засоби за програмою «Доступні ліки»,  долучитися до реалізації даної програми.