НА ТЕРИТОРІЇ СВІТЛОГІРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПЛАНУЮТЬ СТВОРИТИ ПОЛІЦЕЙСЬКУ СТАНЦІЮ 5 листопада на території Світлогірської сільської ради відбулася зустріч в.о.голови райдержадміністрації Володимира Катишкова, голови районної ради Володимира Кішінського, начальника Кобеляцького районного відділу поліції Сергія Джулая, Світлогірського сільського голови Тамари Гординської, Лучківського сільського голови Наталії Камінської, Вільховатського сільського голови Володимира Склиренка щодо створення на території Світлогірської сільської ради поліцейської станції, яка б обслуговувала три сільські ради (Лучківську, Вільховатську та Світлогірську).

У контексті зустрічі також було обговорено майбутню кількість новостворених станцій. Їх на території Кобеляцького району планується створити ще три.

За попередньою домовленістю Вільховатська сільська рада мала входити до Світлогірського округу. Але очільник Вільховатської сільської ради вніс пропозицію створити поліцейську станцію на території їхньої сільської ради.

Після обговорення було вирішено до Світлогірського округу включити Лучківську, Григоро-Бригадирівську, Озерянську та Комендантівську сільські ради.

До території обслуговування Білицької поліцейської станції включити Чорбівську, Червоно-Квітівську та Жуківську сільські ради.

До території обслуговування Вільховатської поліцейської станції включити населені пункти Придніпрянської, Орлицької, Дашківської та Василівської сільських рад.

У ході робочої зустрічі представники будівельної фірми представили примірний кошторис витрат на капітальний ремонт приміщення майбутньої станції. Витрати, які будуть пов’язані з ремонтом кімнат та забезпеченням відповідним обладнанням мають чітко відповідати вимогам, прописаним у нормативних документах. Тому представники райвідділу спільно з очільниками місцевого самоврядування вирішили району найближчим часом відвідати у Ланнівській ОТГ Карлівського району поліцейську станцію, яка є однією з кращих на Полтавщині, щоб детально вивчити механізм та перейняти досвід створення поліцейських станцій.

Кобеляцька районна рада