НА ЩОТИЖНЕВІЙ НАРАДІ ВІТАЛИ БАГАТОДІТНУ РОДИНУ З ІВАНІВКИ З ДНЕМ СІМ’Ї

НА ЩОТИЖНЕВІЙ НАРАДІ ВІТАЛИ БАГАТОДІТНУ РОДИНУ З ІВАНІВКИ З ДНЕМ СІМ’Ї

9 липня на початку щотижневої наради голова райдержадміністрації привітала всіх присутніх з Днем сім’ї, яке в Україні щорічно відзначають 8 липня. Багатодітній родині учасника АТО Юрія Сіроштана з с.Іванівка Кобеляцького району за активну позицію в житті села від імені керівництва облдержадміністрації Таміла Шевченко вручила подарунки.

На нараді розглянуто питання про надання соціального супроводу, санаторне лікування  та оформлення  пільг  демобілізованим  учасникам  антитерористичної   операції – доповідала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Зоя Петренко.

Про стан виконання  національної  кампанії  з  вибору  лікаря «Лікар для кожної  сім’ї» доповідала  головний лікар комунального закладу  «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Любов Коломієць.

Підбиваючи підсумки розглянутих питань,   голова райдержадміністрації Таміла Шевченко акцентувала увагу на проведенні інформаційно-роз’яснювальної роботи серед учасників антитерористичної операції щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням,   запропонувала розмістити  інтерв’ю в засобах масової інформації  з  даного питання,  інформувати населення   про зміну порядку призначення  житлових субсидій на оплату  житлово-комунальних послуг,    доручила  підготувати лист до Кобеляцької міської  ради про  видачу  депутатами міської ради  актів   підтвердження факту  проживання за місцем реєстрації  громадян (не проживання)  відповідно до вимог законодавства.

Т.Шевченко інформувала   про  вручення  КЗ «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги»  автомобіля з холодильним обладнанням для перевезення  біоматеріалів по забору крові, який придбано за кошти Субпроекту «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію у Полтавській області» Проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Зазначила, що медична реформа поступово втілюється в життя,  дає можливість відчувати людині  захищеність, нове авто значно полегшить роботу медичних працівників первинної ланки району та наблизить медичну допомогу до пацієнтів.  На даний час усі амбулаторії  загальної практики сімейної медицини  забезпечені  Інтернет  зв’язком,  ФАПи – не забезпечені. У зв’язку з цим, запропонувала розглянути на Координаційній  раді при голові районної ради з питань місцевого самоврядування спільно  з головами місцевих рад  питання   підключення ФАПів до мережі Інтернет через   оптоволоконний зв’язок  та забезпечення їх  комп’ютерною технікою.