НА КОБЕЛЯЧЧИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

НА КОБЕЛЯЧЧИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

22 січня 2020 року у м.Кобеляки відбулись урочисті події з нагоди відзначення Дня Соборності України.

О 9.30 год. біля пам'ятника Тарасу Шевченку відбулося покладання квітів за участі народного депутата України Костянтина Касая, в.о. голови райдержадміністрації Володимира Катишкова, голови районної ради Володимира Кішінського, працівників підприємств, установ та організацій району, громадськості. Хвилиною мовчання присутні вшанували Героїв України, які на вівтар волі та свободи поклади найцінніше – своє життя.

Після покладання квітів усі присутні відвідали Кобеляцький районний музей літератури та мистецтва імені Олексія Кулика. Директор музею Тетяна Чешко провела історичну годину та екскурсію, в рамках яких зупинилась на експозиціях видатних земляків Кобеляччини, продекламувала рядки з вірша Т.Шевченка «До Основ’яненка».

В читальній залі Кобеляцької центральної районної бібліотеки проведено годину історичної події «Соборність України: від ідеї до життя волі» для юних гуртківців «Журналістика» Кобеляцького районного будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Касьяна та організовано книжкову виставку «Злука – дзвони єднання».