НА КОБЕЛЯЧЧИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ І ПРИМИРЕННЯ ТА ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

НА КОБЕЛЯЧЧИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ І ПРИМИРЕННЯ ТА ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ 8-9 травня в Україні відзначається День пам’яті та примирення та 75-річниця Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З цієї нагоди у м. Кобеляки на Алеї Героїв голова райдержадміністрації Дмитро Сироватка, голова районної ради Володимир Кішінський  взяли участь у районних заходах, поклавши квіти до підніжжя пам’ятника Скорботної матері, Вічного вогню та могил загиблих воїнів-земляків.  Хвилиною мовчання вшанували тих, хто віддав своє життя за рідну землю в часи воєнного лихоліття. Не дивлячись на весняну погоду та травневі свята, цьогоріч ситуація з пандемією не дала можливості традиційно всій громадськості зібратися на священному місці.

«Ці дні безумовно є знаковими у житті кожного українця, тому головне – збереження у душі та серці надзвичайного подвигу, звитяги наших дідів та прадідів з надією на мирне небо сьогодення,» -  зазначив  Дмитро Сироватка.

В рамках відзначення з урахуванням дотримання карантинних заходів, в районі організовано привітання учасників бойових дій Другої світової війни, упорядкування та підтримання в належному стані меморіалів, пам’ятників, військових поховань жертв війни.