НА ДОНЕЧЧИНІ ЗАГИНУВ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ З КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ

НА ДОНЕЧЧИНІ ЗАГИНУВ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ З КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ

Ще одна тяжка втрата на сході нашої країни... 12 травня страшна звістка надійшла з Авдіївки, Донецької області. У зоні проведення Операції об’єднаних сил загинув військовослужбовець з с. Миколаївка, Бродщинської сільської ради, 23-річний Олег Бокоч.

У суботу позиції Збройних Сил України обстрілювали сепаратисти. Олег, намагаючись витягти із зони обстрілу пораненого товариша по службі, зазнав важкого осколкового поранення голови.

У 2016 році Олег Бокоч закінчив Полтавський базовий медичний коледж і пішов служити за контрактом медиком у Збройні сили України. Проходив службу у 95-ій окремій десантно-штурмовій бригаді.

Після завершення медичної експертизи тіло військового мають доставити додому. На прохання рідних, Олега поховають у Кобеляках, на міському цвинтарі.

За інформацією прес-центру ООС, 12 травня на всій лінії зіткнення не припинялися бойові дії. Війська сепаратистів порушили режим припинення вогню та 20 разів застосовували 122-міліметрову артилерію, 120 та 82-міліметрові міномети. На Донецькому напрямку інтенсивні бойові дії тривали в районах населених пунктів Зайцеве, Верхньоторецьке, Кам’янка, Новгородське, на Авдіївській промзоні та на околицях Мар’їнки. Під час бойових дій один військовослужбовець загинув, ще чотири отримали поранення.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким Героя...