НА ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ КОБЕЛЯЧАН РОЗВАЖАЛИ «ЧЕБРЕЦІ»

НА ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ КОБЕЛЯЧАН РОЗВАЖАЛИ «ЧЕБРЕЦІ»

28 червня українці відзначають День Конституції України. Цьогоріч основному Закону нашої держави виповнився 21 рік. З цієї нагоди на літній сцені біля районного Центру культури та дозвілля відбувся урочистий концерт.

В заході взяли участь голова Кобеляцької райдержадміністрації Таміла Шевченко, голова районної ради Володимир Кішінський, волонтери та громадськість.

Першою, з нагоди відзначення національного свята гостей дійства привітала голова райдержадміністрації. У своєму виступі Таміла Вячеславівна нагадала присутнім, що найголовнішим Законом нашої держави є Конституція України, яка забезпечує права і свободи кожного громадянина.

— У переддень такого величного свята ми повинні згадати наших хлопців, які сьогодні боронять рубежі нашої держави. Адже саме вони, відповідно до Конституції, зберігають незалежність та цілісність нашої держави, — сказала голова РДА.

Підсумовуючи свій виступ, Таміла Шевченко подякувала присутнім на заході волонтерам за моральну та матеріальну підтримку наших військовослужбовців. Також слова вдячності та співчуття вона адресувала родинам загиблих військових.

Після чого перейшли до нагородження. Членів міського Штабу допомоги військовослужбовцям, які перебувають у зоні АТО Наталію Гук та Валентину Корецьку нагородили Почесними грамотами Полтавської обласної ради. А волонтеру Світлані Сергійко від батальйону «Волинь» вручили Пам’ятну медаль та подяку за безкорисне служіння Батьківщині.

Далі свято продовжилось виступом народного хорового колективу «Чебреці» Білицького селищного будинку культури. Вони подарували присутнім насичену концертну програму та порадували гостей свята запальними музичними номерами.