МОТИВАЦІЯ І НАТХНЕННЯ!

Версія для друкуВерсія для друку

МОТИВАЦІЯ І НАТХНЕННЯ!

26 грудня 2019 року учасниці Клубу «Поклик душі» з задоволенням зустрілися на його черговому засіданні в Кобеляцькій районній філії Полтавського обласного центру зайнятості. Метою цього заходу було формування позитивної життєвої позиції та активізація зусиль у досягненні поставлених цілей і завдань.

Завідувач сектору активної підтримки Царичанська Н.В.  обговорила з присутніми їх професійні зміни, які відбулися з часу попереднього засідання клубу, та, які зусилля були прикладені у досягненні поставлених завдань. Наталія Валеріївна розмежувала поняття «мрія» і «мета», ознайомила з деякими неодмінними умовами на шляху до досягнення цілей.  Вона акцентувала увагу на тому, що необхідно глибше усвідомити значення саморозвитку й постійно працювати в цьому напрямку.

Психологи довели, що будь-яке бажання, яке було зафіксоване на папері, набагато частіше втілюється в реальність. Це пояснюється тим, що в момент написання своїх думок людина чітко усвідомлює те, чого хоче, і посилає потужний енергетичний імпульс у Всесвіт. Саме наприкінці року цікавим заняттям для кожного є створення своєї “Карти бажань” на наступний рік. Тому учасниці засідання з великим задоволенням приступили до виготовлення “колажу мрій”.

Провідний фахівець з питань зайнятості Лях Н.А. ознайомила присутніх з поняттям тайм-менеджменту, який допомогає в правильному плануванні і визначенні пріоритетних життєвих цілей та досягненні успіху. Головна мета при цьому — робити якомога більше, мінімізувавши часові витрати та знизивши рівень стресу людини. Присутніх надихнув переглянутий відеоролик “Мотивація і натхнення”.

Захід  подарував усім гарний настрій та заряд позитивної енергії.

Більше цікавої  інформації з питань зайнятості можна знайти за посиланнями:

https://pol.dcz.gov.ua/ та https://www.facebook.com/KobelakiCZ/

Наверх ↑