МІЖМУНІЦИПАЛЬНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО — ЗАПОРУКА УСПІШНОЇ ГРОМАДИ

МІЖМУНІЦИПАЛЬНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО — ЗАПОРУКА УСПІШНОЇ ГРОМАДИ

13 квітня голова райдержадміністрації Таміла Шевченко провела нараду по питанню подальшого функціонування місцевої пожежно-рятувальної частини в селі Озера в рамках міжмуніципального співробітництва громад.

В нараді взяли участь голова районної ради Володимир Кішінський, перший заступник голови райдержадміністрації Жанна Шевцова, завідувач сектору економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Микола Тюпка, начальник Кобеляцького районного сектору управління ДСНС України в Полтавській області Юрій Гребенюк,  голови Комендантівської, Світлогірської, Озерянської, Шенгурівської сільських рад.

Розпочинаючи засідання, Таміла Шевченко закликала присутніх сільських голів не зволікати з укладанням договору про співробітництво територіальних громад та використовувати його переваги для потреб власних громад. Навела приклади успішного досвіду інших районів Полтавської області.

Широкого обговорення набуло питання щодо доцільності будівництва нового приміщення, чи надати перевагу реконструкції діючого. Зрештою присутні дійшли спільної думки, що створення сучасної  місцевої  пожежної частини — це не лише пожежне депо, яке має відповідати європейським стандартам, а й  наявний сучасний пожежний  автомобіль та  аварійно-рятувальне обладнання.

Учасники  наради  обговорили деталі укладення Договору про співробітництво територіальних громад, основні його етапи, першочергові  заходи та розподіл бюджету між партнерами.

По завершенню наради Таміла Шевченко доручила сектору економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації  спільно з  керівниками відповідних територіальних громад  розробити План покрокових  заходів в частині укладення Договору про співробітництво територіальних  громад та подальшої його реєстрації в Мінрегіоні, з метою отримання   можливостей  залучення додаткових фінансових ресурсів для належного  функціонування  в селі Озера. сучасної  пожежно – рятувальної частини.