МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

За багаторічною традицією, в третю неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника. Це — професійне свято тих, хто присвятив себе благородній справі: турботі про життя і здоров’я людей.

З цієї нагоди в залі засідань Кобеляцької райдержадміністрації відбулись урочистості та святковий концерт.

Першою зі словами вітання до присутніх звернулась голова райдержадміністрації Таміла Шевченко, яка висловила працівникам медичної галузі вдячність за врятовані життя, повернуте здоров’я та за ту нелегку роботу, яку вони виконують щодня. Після чого очільниця району вручила Почесні Грамоти та квіти кращим із кращих.

Привітання на адресу своїх колег звучали і з вуст головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Кобеляцька ЦРЛ» Володимира Казирода, головного лікаря Кобеляцького центру ПМСД Любов Коломієць та депутата районної ради Дмитра Омельяненка.

Після чого урочистості продовжились концертною програмою за участі артистів художньої самодіяльності району. Насамкінець, учасники заходу поклали квіти до підніжжя пам’ятника Миколі Касьяну та зробили спільне фото на пам’ять.