МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Щорічно в третю неділю червня у нашій державі відзначають День медичного працівника. Це — професійне свято тих, хто присвятив себе благородній справі: турботі про життя і здоров’я людей.

З нагоди свята в залі засідань Кобеляцької райдержадміністрації відбулися урочистості. Святково вбрані та з гарним настроєм працівники системи охорони здоров’я, сьогодні приймали поздоровлення від керівників району та своїх колег.

Зі словами вітання до медиків звернулися голова райдержадміністрації Таміла Шевченко та голова районної ради Володимир Кішінський. Вони висловили присутнім слова вдячності за сумлінну та добросовісну працю на ниві охорони здоров’я, а також вручили Почесні грамоти та квіти багатьом представникам медичної галузі.

Далі свято продовжилось концертною програмою, яку для винуватців свята підготували артисти районного Центру культури та дозвілля. Бурхливі оплески від глядачів отримали наймолодші учасники концерту: Олександр Бражко, Інна Козько та Ангеліна Задорожня.