ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

Версія для друкуВерсія для друку

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ На сьогодні, чимало українських компаній здійснюють свою діяльність шляхом максимального скорочення витрат, у тому числі і на оплату праці. Масово користуються схемами мінімізації податків… Через різні схеми роботодавці уникають легального використання робочої сили, утримують працюючих без укладання з ними договорів, приховують від обліку та оподаткування розміри своїх реальних доходів та фактичної заробітної плати найманих працівників, виплачуючи заробітну плату «в конвертах», не здійснюють оплату внесків до соціальних фондів, підтримуючи «подвійну» бухгалтерію та багато чого іншого.Страх втрати роботи і джерела доходу змушує багатьох найманців змиритися з заробітною платою у «конверті».Маючи, звичайно, надію на свідомість громадян контролюючі органи за дорученням влади контролюють дотримання трудового законодавства та детінізації заробітків.

Кременчуцьким управлінням ГУ ДПС у Полтавській області в складі робочої групи з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, створеної при Виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради, постійно проводиться роз’яснювальна робота щодо оформлення трудових відносин з найманими працівниками. Щотижнево проводяться  обстеження місць здійснення діяльності суб’єктів господарювання на території міста Кременчука та Кременчуцького району.

Шановні працедавці! Не чекайте проведення перевірки, своєчасно оформляйте найманих працівників, виплачуйте і відображайте в звітності реальну зарплату. Застосування нестандартних форм зайнятості позбавляє робітників соціального захисту, здешевлює людську працю, погіршує умови праці, поглиблює існуючу дискримінацію молоді та людей передпенсійного віку.

Шановні громадяни! Не позбавляйте себе соціальних благ, забезпечте собі старість, не сприяйте порушенням трудового законодавства.

 

                                                                            Кременчуцьке   управління Головного управління

                                                                                                              ДПС у Полтавській області

Наверх ↑