КОБЕЛЯЦЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ПРОВІВ МІНІ-ЯРМАРКУ ВАКАНСІЙ

КОБЕЛЯЦЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ПРОВІВ МІНІ-ЯРМАРКУ ВАКАНСІЙ 11 липня 2018 року в приміщенні Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості відбулася міні - ярмарка вакансій, в якій взяли участь 20 шукачів роботи, двох іногородніх підприємств з метою підбору працівників на вільні вакансії механіків з ремонту устаткування, в’язальників трикотажних виробів, формувальників готової продукції, укладальників-пакувальників готової продукції  для ТОВ «ПРЕМ’ЄР  СОКС» та вакансій  слюсарів-ремонтників, електрогазозварників, машиністів: кранів, бульдозерів, тепловозів, електровозів, водіїв, токарів-верстатників широкого профілю для ПАТ «ПОЛТАВСЬКИЙ ГІРНИЧО - ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ  КОМБІНАТ».  Крім цього на заході були представлені  актуальні вакансії Кобеляцького району: швачка, кухонний робітник, підсобний робітник, менеджер з постачання. Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями  Крупа А.О. – презентувала вище зазначені підприємства, ознайомила присутніх з актуальними вакансіями, умовами праці, графіком робіт, заробітною платою та надала вичерпні відповіді на питання, які виникали у присутніх під час проведення заходу. По закінченні заходу безробітним, які зацікавилися можливістю працевлаштування на підприємство  ПАТ «ПОЛТАВСЬКИЙ  ГІРНИЧО - ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ  КОМБІНАТ»,  було надано контактні дані роботодавця для отримання більш детальної інформації та співбесіди.