КОБЕЛЯЦЬКИЙ РАЙОН ВІДВІДАЛА ПРЕДСТАВНИЦЯ МІСТА-ПОБРАТИМА ЗІНГЕН

КОБЕЛЯЦЬКИЙ РАЙОН ВІДВІДАЛА ПРЕДСТАВНИЦЯ МІСТА-ПОБРАТИМА ЗІНГЕН

Кобеляцький район з робочим візитом відвідала Кармен Шайде — відповідальна за партнерські зв'язки міста Зінген (ФРН) та міста Кобеляки (Україна).

За участі голови райдержадміністрації Таміли Шевченко, члена ГО «Ротарі клуб «Кобеляки» Василя Гордійко, головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Кобеляцька ЦРЛ» Кобеляцької районної ради Володимира Казирода та Кармен Шайде були обговорені українсько-німецькі відносини та розглянуто питання нових шляхів співпраці.

Кармен Шайде відвідала не так давно відремонтовані відділення Кобеляцької ЦРЛ та передала 400 євро фінансової допомоги на подальший розвиток  паліативного відділення з наданням хоспісної допомоги.

Окрім цього, вже традиційно, гостя побувала на цвинтарі німецьких військовополонених що знаходиться в селі Ліщинівка, ознайомилась з новими експонатами Кобеляцького районного музею літератури та мистецтв та провела зустрічі з місцевим краєзнавцем Юрієм Попругою та фотографом Костянтином Бобрищевим.