КОБЕЛЯЧАНИ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ПРО МИКОЛУ КАСЬЯНА

КОБЕЛЯЧАНИ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ПРО МИКОЛУ КАСЬЯНА

Наша Кобеляччина завжди була багатою на щедрих та видатних людей, які своєю невтомною працею прославили рідний край в Україні та далеко за її межами. Наш земляк Микола Касьян, якому 10 квітня виповнилося б 82 роки, підтвердив цю істину.

Сьогодні жителі та гості міста зібралися разом, аби добрими словами вшанувати пам’ять Народного лікаря. Звертаючись до присутніх, голова райдержадміністрації Таміла Шевченко згадала про життєвий та творчий шлях Народного лікаря, який за життя понад усе любив людей, свою рідну землю та невтомно працював, аби дарувати тисячам людей найцінніше — здоров’я.

Також голова райдержадміністрації наголосила, що цього дня свій День народження відзначає і Ян Миколайович Касьян, який є почесним послідовником справи свого батька.

В якості поздоровлень, голова громадської організації «Народна Рада Ічнянщини» Віталій Чешко вручив імениннику найвищий знак народної пошани — «Зірку шани та заслуг».

Далі урочистості продовжились концертною програмою. Після чого присутні вшанували пам’ять Народного цілителя хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя його пам’ятника.