КОБЕЛЯЧАНИ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

КОБЕЛЯЧАНИ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ День незалежності України – це найбільше національне свято. Незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців. 24 серпня з нагоди 29-ї річниці Дня незалежності України відбулись районні урочистості, в яких взяли участь голова райдержадміністрації Дмитро Сироватка, голова районної ради Володимир Кішінський, керівники структурних підрозділів, працівники райдержадміністрації, волонтери, військові, представники громадськості.

На заходах звучали вітання з  найбільшим національним святом – Днем незалежності України та побажання миру, злагоди, благополуччя, процвітання, оптимізму, сил, міцного здоров’я та натхненної праці заради кращого майбутнього!

Із нагоди 29-ї річниці Незалежності України вручено грамоту волонтеру Кобеляцького району Тетяні Вільховій. У своєму виступі вона подякувала кожному, хто виконував та продовжує виконувати почесну і небезпечну місію - захист східних кордонів України, за їхню мужність та героїзм, силу та відвагу. Побажала їм та їхнім родинам здоров’я, щастя, миру, натхнення та віри у перемогу.

Хвилиною мовчання присутні вшанували полеглих Героїв Небесної Сотні та військовослужбовців, які віддали власне життя, боронячи суверенітет, територіальну цілісність на Сході України та поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченка, пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО на Алеї Слави.