КОБЕЛЯЧАНИ ВІДЗНАЧИЛИ 28 РІЧНИЦЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

КОБЕЛЯЧАНИ ВІДЗНАЧИЛИ 28 РІЧНИЦЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Сьогодні у Кобеляках відбулись урочистості, з нагоди відзначення 28-річниці Незалежності України.

Цього дня чимала кількість кобелячан та гостей міста зібрались біля пам'ятника Тарасу Шевченку. Серед присутніх — представники різних поколінь та професій. Та всіх їх об’єднував святковий, піднесений настрій, вишиванки та синьо-жовті прапори.

З імпровізованої сцени до учасників заходу звернулися керівники району: в.о.голови райдержадміністрації Володимир Катишков, голова районної ради Володимир Кішінський та волонтер Тетяна Вільхова. Вони привітали присутніх з Днем Незалежності та нагадали, що сьогодні Україна переживає складні часи військової агресії та посягань на цілісність держави. Проте висловили сподівання, що наш народ зможе вистояти у цих випробуваннях і ми неодмінно переможемо!

Після чого хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО та до Алеї Слави присутні вшанували пам’ять військовослужбовців, які полягли  в боротьбі за свободу і цілісність нашої держави.

Далі урочистості продовжились концертною програмою за участі артистів художньої самодіяльності району.