КОБЕЛЯЧАНИ ПРОВЕЛИ В ОСТАННЮ ДОРОГУ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ ЮРІЯ ФЕДОРІНА

КОБЕЛЯЧАНИ ПРОВЕЛИ В ОСТАННЮ ДОРОГУ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ ЮРІЯ ФЕДОРІНА

9 липня жителі міста Кобеляки та району провели в останню путь 38-річного військовослужбовця Юрія Федоріна, який героїчно загинув 28 червня в районі селища міського типу Фрунзе на Луганщині. Більше тижня його тіло знаходилось на стороні окупантів. Протягом цього часу українська сторона вела переговори про повернення тіла військового. Бойовики терористичної «ЛНР» передали тіло полеглого воїна лише 8 липня.

Дружина Юрія — Вікторія Федоріна попрохала поховати чоловіка в Кобеляках.

Юрій Федорін був командиром розвідувального батальйону, камандиром машини розвідвзводу 1-го механізованого батальйону. Мав звання молодшого сержанта. Одружений. Мав трьох доньок. До початку проходження військової служби проживав з родиною у селищі Білики, Кобеляцького району.

В траурній церемонії прощання взяла участь голова Кобеляцької райдержадміністрації Таміла Шевченко, районний військовий комісар Сергій Ніколаєнко, військові побратими, односельці, друзі та представники ЗМІ.

Таміла Шевченко у своєму виступі зазначила: «Хочеться сказати кілька слів про Юрія. Він був людиною, яка понад усе любила свою Україну. Не змирившись  із російською агресією, він пішов воювати за рідну землю, на якій виріс, навчався та брав приклад зі своїх дідів та прадідів. Юрій, як справжній Герой, відстоював нашу державу та був справжнім патріотом України. Висловлюючи щирі співчуття родині та близьким Юрія, неможливо знайти слів, щоб хоч якось розрадити вашому горю».

Військові побратими Юрія говорили про нього, як про справжнього друга, бойового товариша та зразкового військовослужбовця.