КОБЕЛЯЧАНАМ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ФІЛЬМ ПРО ОЛЕСЯ ГОНЧАРА

КОБЕЛЯЧАНАМ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ФІЛЬМ ПРО ОЛЕСЯ ГОНЧАРА Наприкінці жовтня в Кобеляцькому музеї музеї літератури і мистецтв ім. О.Кулика відбувся показ документального фільму «Стежками Олеся Гончара». Як розповіла Тетяна Бондаревська, завідувач музею-садиби Олеся Гончара, що знаходиться в селі Сухе, документальний фільм приурочений до 100‑річчя з дня народження нашого земляка. Зйомки картини відбулися за сприяння Національної спілки письменників України. Режисер фільму — Валерій Степанян-Григоренко, сценарист — Ірина Цюпяк. Картина була представлена на кількох міжнародних фестивалях. Їй присвоєно нагороду на фестивалі фільмів та телерадіопрограм для дітей і юнацтва «Золоте курча». А на VI міжнародному кіно- та телевізійному фестивалі «Славянская сказка», що проходив у місті Софія, «Стежками Олеся Гончара» переміг у номінації «Найкращий фільм року» та отримав головний приз «Золоту троянду».

Зі слів режисера та сценариста, над фільмом працювали п’ятеро ентузіастів. Валерій Степанян-Григоренко подякував Тетяні Бондаревській за допомогу в зйомках фільму і вручив їй відзнаку Верховної Ради України ІІІ ступеня «За особливі заслуги в розбудові незалежної України».