ІВАН ЯРЕЩЕНКО ПРЕДСТАВИВ СВОЮ НОВУ КНИГУ

ІВАН ЯРЕЩЕНКО ПРЕДСТАВИВ СВОЮ НОВУ КНИГУ

В читацькій залі Кобеляцької районної бібліотеки відбулася творча зустріч з цікавим співрозмовником, творчою людиною, нашим земляком — Іваном Ярещенком, який представив присутнім свою нову книгу «На варті земельних ресурсів».

Це книга спогадів тих подій, які відбувалися в країні, області, районі та нашому місті. Книга написана правдиво, сміливо, фахово. Вона може слугувати науковим посібником для землевпорядників, працівників сільського господарства, державних службовців. В книзі можна знайти надзвичайно цінний краєзнавчий матеріал.

Зауважимо, що це не перший доробок автора. Раніше побачила світ книга «Спогади про минуле». Заслуговують на увагу і поетичні збірки Івана Ярещенка — «Збірка віршів», «Мрії», «Роздуми», «Рукописи окремих творів».

На зустрічі були присутні члени громадських об’єднань «Літератор» , «Краєзнавець», « Гончареві криниці отчого краю», працівники відділу Держгеокадастру в Кобеляцькому районі та читачі районної бібліотеки. Вони високо оцінили роботу Івана Степановича. Голова громадського об’єднання «Літератор» Леонід Митько сказав:

«Я відкрив для себе ще одного літератора, вірші і повісті якого заслуговують на високу оцінку. «На варті земельних ресурсів» — це вагома творча робота з питань земельних ресурсів та земельної реформи. Вона має бути віддрукована у видавництві, як соціально значиме видання».

Присутні переглянули книжкову виставку «Син свого народу» , яка наповнена книгами, статтями, фотокопіями документів, відзнак та матеріалами з обласних і районних періодичних видань.

Той, хто зацікавився творчістю нашого земляка — може ознайомитися з його роботами в Кобеляцькій центральній районній бібліотеці.