ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ З ДЕТІНІЗАЦІЇ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ З ДЕТІНІЗАЦІЇ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

Наразі триває інформаційна кампанія з детінізації зайнятості, яка спрямована на  реалізацію доручення Прем’єр - міністра України Олексія Гончарука від 22.01.2020 2313/0/1-20.

Працівниками Кременчуцького управління ГУ ДПС у Полтавській області спільно з органами місцевого самоврядування, представниками Пенсійного фонду, Служби зайнятості, журналістів громадського телебачення, проведено профілактичні рейди щодо необхідності офіційного оформлення найманих працівників в ТЦ «АМСТОР», ТЦ «МЕГА» та ТРЦ «ГАЛАКТИКА».

Державними службовцями проведено роз’яснювальну роботу серед роботодавців щодо дотримання законодавства про оплату праці та забезпечення соціальних гарантій працівників, оскільки цивілізоване оформлення трудових відносин між роботодавцем і найманими працівниками є завданням загальнонаціонального масштабу. Продавців, адміністраторів та співробітників закладів у зазначених вище торгівельних центрах було проінформовано щодо наслідків отримання доходів у «конвертах». Водночас, держслужбовці нагадали роботодавцям, що у разі виявлення неоформлених найманих працівників, законодавством передбачена відповідальність у вигляді штрафних санкцій.    Також всім було роздано інформаційні пам’ятки, було роз’яснено переваги легального працевлаштування, зокрема, це пенсійне забезпечення, соціальна захищенність, право на субсидію, право на отримання податкової знижки, передбаченої законодавством.

Репортаж з місця проведення профілактичних заходів можна переглянути на сторінці Facebook Кременчуцького управління ГУ ДПС у Полтавській області.

Шановні громадяни! Не позбавляйте себе соціальних благ, забезпечте собі старість, не сприяйте порушенням трудового законодавства.

Шановні працедавці! Не чекайте проведення перевірки, своєчасно оформляйте найманих працівників, виплачуйте і відображайте в звітності реальну зарплату. Пам’ятайте, ухилення від сплати податків в усіх проявах, у т.ч. шляхом використання нелегальної найманої праці тягне фінансову, адміністративну та кримінальну відповідальність.

Кременчуцьке управління Головного управління

ДПС у Полтавській області