ГОЛОВА РДА ПРОЗВІТУВАЛАСЬ ПРО ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ РАЙОНУ (ВІДЕО)

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», голови місцевих державних  адміністрацій повинні щорічно звітуватись перед радами з питань виконання бюджету, програм соціально-економічного та культурного розвитку територій і делегованих повноважень.

Тож цьогоріч, 11 квітня, голова Кобеляцької РДА Таміла Шевченко під час пленарного засідання двадцять другої сесії Кобеляцької районної ради прозвітувалась про виконання Програми економічного і соціального розвитку Кобеляцького району за 2017 рік.

Попередньо це питання активно обговорювалось на всіх засіданнях профільних комісій. Тому під час сесії народні обранці прийняли звіт до відома, без зауважень та обговорень.

В свою чергу, Таміла Шевченко подякувала депутатам всіх рівнів, сільським головам, керівникам підприємств, установ та організацій району, апарату і структурним підрозділам РДА за плідну спільну роботу, спрямовану на розвиток Кобеляцького району. І наголосила, що лише спільними зусиллями можна досягти успішних результатів.