ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВЕЛА ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВЕЛА ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН 15 травня голова райдержадміністрації Таміла Шевченко провела особистий прийом громадян.Спільно  з першим заступником голови райдержадміністрації Жанною Шевцовою,  начальником відділу освіти  райдержадміністрації Наталією Коваль, завідуючою ДНЗ №2 «Золотий півник» Любов’ю Старостіною та представником  батьківського комітету   другої молодшої групи дитячого садка,  розглянуто питання   матеріально-технічного забезпечення групи. Зокрема,  заміна  посуду,  облаштування дитячого  майданчика, заміна вікна та меблів  роздягальні.

Крім цього, головою райдержадміністрації  розглянуто   звернення трьох громадян стосовно  вирішення питань аграрної політики та земельних відносин. Тамілою Шевченко надано роз’яснення щодо  шляхів вирішення порушених питань та дано відповідні доручення  керівникам районних служб.