ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВЕЛА ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ

ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВЕЛА ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ

4 липня голова райдержадміністрації Таміла Шевченко  спільно з  начальником відділу Держгеокадастру  у Кобеляцькому районі  Юрієм Калюжним провела особистий прийом громадян.

Під час прийому було обговорено питання виділення земельних ділянок  площею  до 2 гектари для ведення особистого селянського господарства учасникам антитерористичної  операції. Таміла Шевченко доручила начальнику  відділу Держгеокадастру  у Кобеляцькому районі  Юрію Калюжному тримати на контролі вирішення питання виділення земельних ділянок учасникам АТО.

Крім цього, заявниками було порушено  житлові  питання та питання соціального захисту. Зокрема, надання матеріальної допомоги,  на які головою райдержадміністрації дано детальні роз’яснення заявникам.