ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ВШАНУВАЛИ КВІТАМИ ТА ХВИЛИНОЮ МОВЧАННЯ

ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ВШАНУВАЛИ КВІТАМИ ТА ХВИЛИНОЮ МОВЧАННЯ

Сьогодні в Україні вшановують Героїв Небесної Сотні. 18-20 лютого 2014 року під час Революції Гідності відбулось силове протистояння на Майдані Незалежності, під час якого загинули більше ста людей.

Минуло чотири роки від подій, які назавжди змінили нашу країну і кожного українця. Подій, які залишили в минулому мирне та розмірене життя. Чотири роки важких втрат, болю і випробувань. Лютий 2014 року закарбувався в історичній пам’яті нашого народу назавжди.

20 лютого біля пам’ятника Тарасу Шевченку зібралося чимало людей, аби вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні. Серед присутніх — очільники району: голова райдержадміністрації Таміла Шевченко та голова районної ради Володимир Кішінський, працівники трудових колективів райдержадміністрації та районної ради, громадськість.

Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів до експозиції, присвяченій Героям Майдану.

Варто пам’ятати Героїв, які прагнули зробити усе, щоб у нас було достойне майбутнє і віддали за цю мрію найдорожче — своє життя.