ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ.Для жителів  села Василівка Кобеляцького району став чорною сторінкою історії день 28 лютого 2016 року. Мешканці села провели в останній путь 36-річного земляка - старшого сержанта української армії Григорія Кошлатого. Попрощатися із загиблим прийшли голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко, голова районної ради Володимир Кішінський,  районний військовий комісар Сергій Каплатий, військові побратими, односельці, друзі, однокласники – усі,  хто знав Григорія.

Герой загинув 25 лютого 2016 року від вогнепального поранення під Маріуполем, мужньо віддавши своє життя за незалежну Батьківщину, до останнього подиху  захищаючи мирне небо над нами, виборюючи щасливе майбутнє дітей.

Чорне крило  війни невимовним горем, болем і смутком в одну мить накрило родину Григорія Кошлатого. Страшна звістка вихрем вірвалася в село, осиротивши двох неповнолітніх дітей та покривши голову овдовілої дружини чорною хусткою журби. Кобеляцька земля втратила справжнього патріота, воїна, якому доля відміряла так мало, та у наших серцях Григорій Кошлатий був і буде завжди Героєм, захисником, одним із тих, по кому тужить рідний край і вся Україна.

Воїна-героя поховали з усіма військовими почестями. «Він любив життя і прагнув змінити його на краще. На жаль, воно обірвалося…Однак, герої не вмирають. Він завжди житиме в наших серцях, у нашій пам’яті…»

Провести односельця в його останній путь прийшло дуже багато людей. Надзвичайна тиша панувала у процесії, тільки звуки оркестру, молитви та гасла: “Слава Україні!”- “Героям слава!”- порушували її.

Смерть Григорія Кошлатого – це страшна втрата для рідних, нестерпний біль для всіх жителів Кобеляччини. Нам із вами потрібно дбати, аби Україна знала своїх героїв, знала їхні подвиги та завжди пам’ятала ціну миру. Єдине, що залишається просити у Бога, – щоб біда більше ніколи не знайшла дороги до наших домівок..

Вічна шана та доземний уклін загиблому Герою!