ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

Від усього серця раді привітати вас зі святами — Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

Ми з гідністю витримали усі випробування минулого року. Попри труднощі, щодня долали сумніви і негаразди, здобували перемоги. Минулий рік збагатив нас чималим досвідом, згуртував і дав поштовх до кращого майбутнього.

Для кожного з нас початок нового року — це нові плани, мрії та сподівання. Переконані, попереду — плідні трудові будні,  які принесуть вагомі, реальні  здобутки, котрі стануть запорукою благополуччя і процвітання нашої країни.

Нехай Новий 2018 рік буде щедрим на цікаві плани, плідним на добрі справи, нові досягнення та перемоги.

Зичимо вам миру, міцного здоров’я, безмежного особистого щастя та родинного затишку. Хай Різдво Христове зігріє серця любов’ю, вірою, надією, а 2018 рік стане для України щасливим роком впевненого поступу до європейського розвитку і процвітання!

З повагою,

голова Кобеляцької                                                                                                                                                  голова Кобеляцької

райдержадміністрації                                                                                                                                              районної ради

Таміла Шевченко                                                                                                                                                      Володимир Кішінський