ДОРОГІ ШКОЛЯРІ, СТУДЕНТИ! ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ, ВИКЛАДАЧІ ТА ПРАЦІВНИКИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ, БАТЬКИ!

ДОРОГІ ШКОЛЯРІ, СТУДЕНТИ! ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ, ВИКЛАДАЧІ ТА ПРАЦІВНИКИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ,  БАТЬКИ!  Щиро вітаю вас з Днем знань і початком нового навчального року, всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів.

Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово. Цей день завжди надзвичайно урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.  День знань є особливим насамперед для першокласників, які за ручку з  батьками, бабусями і дідусями вперше ступають на поріг школи.  А для одинадцятикласників – мірило їхньої дорослості і відповідальності перед нелегким вибором професійної стезі і самостійності  у прийнятті рішень.

Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю досягти своєї  мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів.  Переконаний, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів.

Висловлюю велику вдячність шановним вчителям за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння. Нехай ваша складна, але благородна праця збагачує знаннями нові покоління, а вам самим приносить щастя і задоволення.

Усім вам, дорогі друзі, зичу щастя, міцного здоров'я, щоб кожен крок через тернії до зірок приносив задоволення, радість буття, низку успіхів і перемог.

Щасливого навчального року!

голова Кобеляцької

районної державної адміністрації                                                        Дмитро СИРОВАТКА