ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ!

Версія для друкуВерсія для друку

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ!

31 грудня 2018 року Центральна виборча комісія оголосила про початок виборчого процесу чергових виборів  Президента  України, що відбудуться 31 березня 2019 року. Другий тур, якщо в ньому буде потреба, фінішує ще через три тижні — 21 квітня 2019 року.

В даний час проводиться активна робота з уточнення відомостей для складання списків виборців, яка завершиться за 5 днів до дня голосування. Після цього внести зміни до списку виборців можна буде лише за рішенням суду, але не пізніше, ніж за добу до дня голосування.

Тим виборцям, які у день виборів будуть у відрядженні, на лікуванні, на навчанні законодавство забезпечує можливість тимчасово змінити місце голосування не змінюючи виборчої адреси. Для цього необхідно звернутися у відділ ведення Державного реєстру виборців у місці свого тимчасового перебування або за своєю виборчою адресою з відповідною заявою. Цим виборцям буде змінено на час виборів місце їх голосування, а саме виборчу дільницю. У списках нової дільниці з’являться їхні прізвища із зазначенням номера посвідчення виданого відділом ведення Державного реєстру виборців. Але все це можливо лише до 25 березня 2019 року, оскільки в цей день розпочинається формування уточнених списків, за якими і буде проводитися голосування.

Щоб не залишитися осторонь виборів потрібно зовсім небагато — перевірити себе і своїх близьких у списках виборців. Тим самим Ви зробите свій внесок у гідне проведення виборів. Це можна зробити:

  • на офіційному веб-сайті “Державний реєстр виборців” в особистому кабінеті виборця (www.drv.gov.ua);

  •  з 22 березня на виборчій дільниці;

  • у відділі ведення Державного реєстру виборців апарату Кобеляцької райдержадміністраії.

З 22 березня кожен виборець отримає іменне запрошення, в якому Вас повідомлять про включення до попереднього списку виборців на виборчій дільниці. Якщо Ви не отримали запрошення або в ньому містяться помилки у Ваших персональних даних, то необхідно звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Кобеляцької райдержадміністраії, що знаходиться за адресою:

м.Кобеляки, вул.Юр’ївська, 1А, кабінет№31 (ІІ поверх).

Контактний телефон (05343) 3-12-91.

Прийом громадян здійснюється щоденно з 8.00 до 17.15 год. З 01 березня забезпечено роботу відділу у вихідні дні з 8.00 до 16.00 год. При собі мати паспорт громадянина України.

Виборцю, який внесений до списку виборців на виборчій дільниці, але за віком, у зв’язку з інвалідністю чи за станом здоров’я нездатний пересуватися самостійно, дільнична виборча комісія надає можливість голосувати за місцем перебування (проживання) цього виборця.

31 березня 2019 року голосування проходитиме з 08.00 до 20.00 години.

 

Л.В.Радченко

начальник відділу ведення

Державного реєстру виборців

апарату райдержадміністрації

Наверх ↑