ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ!

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ!

31 грудня 2018 року Центральна виборча комісія оголосила про початок виборчого процесу чергових виборів  Президента  України, що відбудуться 31 березня 2019 року. Другий тур, якщо в ньому буде потреба, фінішує ще через три тижні — 21 квітня 2019 року.

В даний час проводиться активна робота з уточнення відомостей для складання списків виборців, яка завершиться за 5 днів до дня голосування. Після цього внести зміни до списку виборців можна буде лише за рішенням суду, але не пізніше, ніж за добу до дня голосування.

Тим виборцям, які у день виборів будуть у відрядженні, на лікуванні, на навчанні законодавство забезпечує можливість тимчасово змінити місце голосування не змінюючи виборчої адреси. Для цього необхідно звернутися у відділ ведення Державного реєстру виборців у місці свого тимчасового перебування або за своєю виборчою адресою з відповідною заявою. Цим виборцям буде змінено на час виборів місце їх голосування, а саме виборчу дільницю. У списках нової дільниці з’являться їхні прізвища із зазначенням номера посвідчення виданого відділом ведення Державного реєстру виборців. Але все це можливо лише до 25 березня 2019 року, оскільки в цей день розпочинається формування уточнених списків, за якими і буде проводитися голосування.

Щоб не залишитися осторонь виборів потрібно зовсім небагато — перевірити себе і своїх близьких у списках виборців. Тим самим Ви зробите свій внесок у гідне проведення виборів. Це можна зробити:

• на офіційному веб-сайті “Державний реєстр виборців” в особистому кабінеті виборця (www.drv.gov.ua);

•  з 22 березня на виборчій дільниці;

• у відділі ведення Державного реєстру виборців апарату Кобеляцької райдержадміністраії.

З 22 березня кожен виборець отримає іменне запрошення, в якому Вас повідомлять про включення до попереднього списку виборців на виборчій дільниці. Якщо Ви не отримали запрошення або в ньому містяться помилки у Ваших персональних даних, то необхідно звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Кобеляцької райдержадміністраії, що знаходиться за адресою:

м.Кобеляки, вул.Юр’ївська, 1А, кабінет№31 (ІІ поверх).

Контактний телефон (05343) 3-12-91.

Прийом громадян здійснюється щоденно з 8.00 до 17.15 год. З 01 березня забезпечено роботу відділу у вихідні дні з 8.00 до 16.00 год. При собі мати паспорт громадянина України.

Виборцю, який внесений до списку виборців на виборчій дільниці, але за віком, у зв’язку з інвалідністю чи за станом здоров’я нездатний пересуватися самостійно, дільнична виборча комісія надає можливість голосувати за місцем перебування (проживання) цього виборця.

31 березня 2019 року голосування проходитиме з 08.00 до 20.00 години.

Л.В.Радченко

начальник відділу ведення