ДО РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗАВІТАЛИ КОЛЯДНИКИ

ДО РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗАВІТАЛИ КОЛЯДНИКИ

13 січня українці святкують Щедрий вечір або ж, як його ще називають у народі, — свято Василя та Маланки. Поміж тим, готуються вдруге зустрічати Новий рік, який, за старим стилем, настане 14 січня.

Напередодні свята до райдержадміністрації зі справжнім театралізованим дійством завітали вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості ім. Миколи Касьяна. Дітлахи разом зі своїми наставниками привітали працівників райдержадміністрації та районної ради з новорічними святами та виконали ряд щедрівок, колядок та новорічних пісень. До того ж, почастували присутніх смачними варениками.

Глядачі заслухали вітання з неабиякою радістю. В свою чергу, голова райдержадміністрації Таміла Шевченко від імені усіх присутніх подякувала дітлахам та вручила їм подарунки.