ДЛЯ ВИХОВАНЦІВ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ ПРОВЕЛИ ЛЕКЦІЮ «ЗАКОН І ПОРЯДОК»

12 квітня фахівці Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості провели лекцію «Закон і правопорядок» для вихованців Кобеляцького навчально-реабілітаційного центру Полтавської обласної ради. Провідний фахівець з питань зайнятості сектору активної підтримки безробітних Лях Н.А. розповіла учням про професії Національної поліції України, навчальні заклади відомства.

Професія поліцейський  — це одна з найбільш важливих, відповідальних і навіть небезпечних професій в світі. Представники цієї професії стежать за порядком на вулицях, патрулюючи територію і затримуючи людей, які порушують закон, виїжджають на місце злочинів. Під час виконання  творчих завдань учні обговорювали професійні якості поліцейських.

Наприкінці заходу діти переглянули відеоролики циклу «Вибір професії».