ДІД МОРОЗ ТА СНІГУРОНЬКА ТРАДИЦІЙНО ВІТАЛИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ РАЙОНУ

Напередодні новорічних свят до зали засідань райдержадміністрації завітав художній колектив районного Центру культури та дозвілля на чолі з Дідом Морозом та Снігуронькою.

Артисти привітали присутніх з  предноворіччям та виконали декілька колядок.

Виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Володимир Катишков, голова районної ради Володимир Кішінський підсумували результати роботи протягом 2019 року та щиро подякували присутнім за професіоналізм та спільну працю на благо району.

Також, під час заходу, почесною грамотою Полтавської обласної державної адміністрації нагороджено директора Кобеляцького районного будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Касьяна – Сабадирь Галину Вікторівну за багаторічну сумлінну працю та з нагоди ювілею.