ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ ВІДЗНАЧИЛИ СВОЄ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ ВІДЗНАЧИЛИ СВОЄ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

23 червня у нашій державі відзначається День державної служби. З цієї нагоди в райдержадміністрації відбулись урочистості на які, окрім працюючих держслужбовців, було запрошено і ветеранів державної служби.

На початку заходу зі словами вітання до присутніх звернулася голова райдержадміністрації Таміла Шевченко та заступник голови районної ради Оксана Гордійко.

Вони адресували чимало теплих слів та побажань на адресу ветеранів державної служби та людей, які працюють нині: державних службовців райдержадміністрації, працівників структурних підрозділів та територіальних органів виконавчої влади району. Адже саме від їх старанності, завзяття та практичного досвіду залежить запорука успішного виконання намічених цілей.

Керівники району також вручили Почесні Грамоти, Подяки та квіти кращим держслужбовцям району. І таких виявилося чимало.

Далі свято продовжилось концертною програмою, яку для присутніх підготували артисти районного Центру культури та дозвілля. А завершилось — вже традиційним фото на пам'ять.