«ДЕ ЗГОДА В СІМЕЙСТВІ» — У РЦКД ВІДБУВСЯ ОГЛЯД НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ

«ДЕ ЗГОДА В СІМЕЙСТВІ» — У РЦКД ВІДБУВСЯ ОГЛЯД НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ

12 квітня в районному Центрі культури та дозвілля за участі виконавців та аматорських колективів району відбувся обласний огляд народної творчості «Де згода в сімействі», присвячений 250-річчю від дня народження класика української літератури Івана Котляревського.

На початку заходу до присутніх звернулася голова РДА Таміла Шевченко, яка привітала гостей, які цього дня завітали на Кобеляччину та подякувала артистам за їхню творчість.

Виступи творчих колективів оцінювали директор Полтавського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Дмитро Соколов, заступник директора центру народної творчості Олена Бєлакова, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Марія Кириченко.

Загалом, на розсуд членів журі були представлені 24 номери, чимало з яких були присвячені творчості Івана Котляревського. Зокрема, учасники аматорського народного театру Кобеляцького РЦКД представили уривок із вистави Івана Котляревського «Наталка Полтавка». А вокальний ансамбль «Лебедине джерело»  Лебединського СК виконали пісню «Де згода в сімействі», автором слів якої також є Котляревський.