ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КЛУБУ «ПОКЛИК ДУШІ»

ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КЛУБУ «ПОКЛИК ДУШІ»

Сніжна негода не стала на заваді проведенню засідання Клубу «Поклик душі», яке відбулося 27 грудня 2018 року у Кобеляцькій районній філії. Фахівці служби зайнятості підготували і разом з учасницями згадували яскраві моменти попередніх зустрічей з цікавими та творчими жінками, переглядаючи фотомиті діяльності клубу.

Приємно звучали слова вдячності учасниць про те, що саме завдяки розповідям запрошених гостей про особисті досягнення на шляху до успіху, стимулювали багатьох присутніх до активних дій в пошуках власної професійної реалізації.

Директор Кобеляцької районної філії Хейлик Н.М. підвела підсумки діяльності Клубу в 2018 році. Результат є – працевлаштовані 9 учасниць. Наталія Миколаївна обговорила з присутніми їх професійні плани на майбутній рік та привітала всіх з наступаючими новорічними святами і побажала успіхів, творчих злетів та професійних звершень, щастя, добра, достатку та благополуччя.

Наразі учасниць Клубу чекають нові цікаві та корисні зустрічі вже у новому 2019 році.