ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ КОБЕЛЯЦЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПОСІДАЄ ДРУГЕ МІСЦЕ У РЕЙТИНГУ 25 РАЙОНІВ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ  ПОСЛУГ  КОБЕЛЯЦЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ  ПОСІДАЄ ДРУГЕ МІСЦЕ  У РЕЙТИНГУ 25 РАЙОНІВ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 08 жовтня на щотижневій нараді у виконуючої обов’язки голови райдержадміністрації розглянуто три  питання.З першого питання про стан виплати  заробітної плати  та стан  розрахунків  за  енергоносії  установами і організаціями,  що фінансуються  з районного бюджету за 9 місяців 2018 року, доповідав начальник  фінансового  управління  райдержадміністрації Дацко А.І.

Підбиваючи підсумки розглянутого  питання,    Шевцова Ж.О.,    виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації,  наголосила, що невиконання  доходної частини районного  бюджету є основною проблемою забезпечення своєчасності виплати заробітної плати та проведення розрахунків за енергоносії, звернула увагу  на недопущенні виникнення  заборгованості за енергоносії в  установах і організаціях району,  що фінансуються  з районного бюджету в  опалювальний період 2018-2019 року. З другого питання  про стан захисту  житлових  та майнових  прав  дітей – сиріт, дітей, позбавлених  батьківського піклування  та осіб з їх числа доповіла начальник служби у справах  дітей райдерж-адміністрації Коваленко Н.А.

Шевцова Ж.О., виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації, зазначила, що на балансі  сільських рад немає  соціального  житла для  надання дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам  з їх числа. Зауважила, що органами місцевого  самоврядування не проведено належної роботи щодо оформлення власниками правовстановлюючих документів на будинки, для подальшого передачі дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа, як соціального житла. У 2017 році лише Бутенківською сільською радою придбано житло для даної категорії населення  відповідно до  постанови Кабінетів Міністрів України від 15.11.2017 № 877. У 2018 році порядок та  умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  на придбання соціального  житла змінено.

З третього питання про  стан надання  адміністративних послуг в Кобеляцькому  районі доповіла    начальник відділу  - адміністратор  відділу  з питань надання адміністративних  послуг райдержадміністрації      Галь А.А.

Шевцова Ж.О., виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації звернула увагу, що  центр надання адміністративних  послуг  Кобеляцької райдержадміністрації  посідає друге місце  у рейтингу 25 районів Полтавської області щодо кількості та якості надання адміністративних  послуг. Через центр надання адміністративних послуг за рахунок сплати адміністративного збору здійснюється наповнення районного та міського бюджетів.   Доручила  забезпечити в районі організацію надання адміністративних послуг з  соціальних питань  через центр надання адміністративних  послуг.