БУДЬТЕ ТАКИМИ Ж НЕПОВТОРНИМИ, ЧАРІВНИМИ ТА ЯСКРАВИМИ, ЯК ВЕСНА!

БУДЬТЕ ТАКИМИ Ж НЕПОВТОРНИМИ, ЧАРІВНИМИ ТА ЯСКРАВИМИ, ЯК ВЕСНА!

Важко назвати хоча б одну галузь діяльності, де б не працювали жінки. Вагомі успіхи представниці чарівної статі Кобеляччини демонструють в аграрній галузі, освітній, медичній, культурі та спорті, на державній службі, в громадських справах. Низький уклін вам за це і велика вдячність за невтомну працю, розуміння, небайдужість і самовідданість.

Сердечно вітаю вас, шановні кобелячанки, зі святом весни, любові та краси! Бажаю, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, передчуттям радості та відчуттям впевненості, а життя було пронизано променями безмежного щастя й кохання.

Здоров’я вам міцного, добра, натхнення, радості, здійснення найзаповітніших мрій та втілення в життя всіх планів і задумів, якнайбільше позитивних моментів і всіляких гараздів.

Будьте такими ж неповторними, чарівними та яскравими,  як весна!

З повагою

голова районної державної адміністрації                                            Дмитро СИРОВАТКА