АСПЕКТИ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ ОБГОВОРИЛИ НА ТЕМАТИЧНОМУ ФОРУМІ В ПОЛТАВІ

АСПЕКТИ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ ОБГОВОРИЛИ НА ТЕМАТИЧНОМУ ФОРУМІ В ПОЛТАВІ 8 жовтня а приміщенні аеропорту «Полтава» відбувся Регіональний форум з безпеки дорожнього руху. Представники органів влади з усіх районів області, ОТГ, офіційні делегації з Харкова та Києва прибули до Полтави обмінятися досвідом і підвищити ефективність заходів із безпеки дорожнього руху. В форумі взяла участь і делегація з Кобеляцького району: в.о.голови райдержадміністрації Володимир Катишков та голова районної ради Володимир Кішінський.

Питання, які розглядають на заході, стосувалися різних аспектів й усіх учасників дорожнього руху: реалізації загальнонаціональних інфраструктурних об’єктів, дотримання вимог законодавства щодо медичного забезпечення у сфері безпеки дорожнього руху, організації екстреної медичної допомоги, попередження дитячого травматизму на дорогах, аварійності на залізничних переїздах, велоруху як частини транспортної політики, безпеки дорожнього руху при плануванні розвитку ОТГ тощо.

Цього року з’явилася громадська організація «Українська асоціація аудиторів безпеки доріг», яка оцінює безпеку руху на усіх стадіях будівництва нових автошляхів (планування, побудова, експлуатація), а також на уже існуючих дорогах раз на три роки. Органи місцевого самоврядування можуть замовляти у них аудит місцевих автошляхів.

Для попередження дитячого травматизму на дорогах за три місяці в 12 районах Полтавщини було роздано 14 тисяч світловідбивних флікерів, які дають змогу за 150 метрів у темну пору доби бачити пішохода.