АГРАРІЇ ВІДЗНАЧИЛИ СВОЄ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

АГРАРІЇ ВІДЗНАЧИЛИ СВОЄ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

15 листопада в районному Центрі культури та дозвілля відбулись урочистості з нагоди Дня працівника сільського господарства.

Цього дня в одному залі зібрались керівники, спеціалісти сільськогосподарських підприємств, спеціалісти відділу агропромислового розвитку, ветерани сільськогосподарського виробництва, майбутні хлібороби — студенти Кобеляцького аграрного ліцею.

З вітальним словом до присутніх звернулися в.о. голови райдержадміністрації Володимир Катишков, голова районної ради Володимир Кішінський та начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Тетяна Чердак.

Після чого настала урочиста мить нагородження кращих із кращих. Чималу кількість аграріїв по-черзі запрошували на сцену для вручення квітів і Почесних грамот облдержадміністрації, райдержадміністрації та районної ради.

Досить символічно, в цей день всім присутнім роздали по шматочку запашного короваю. Після чого свято продовжилось концертною програмою за участі артистів художньої самодіяльності нашого району.