8 ЛИПНЯ-ДЕНЬ РОДИНИ!

8 ЛИПНЯ-ДЕНЬ РОДИНИ!

Сьогодні уся країна відзначає день родини. Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!

Сім'я завжди була однією з найголовніших цінностей для кожної людини.

Сімейне виховання є пріоритетною формою виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В умовах реформування існуючої системи виховання дітей зазначеної категорії прийомна сім'я, та дитячий будинок сімейного типу визначені як одні із пріоритетних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Діти, чиї батьки померли або в силу різних обставин не можуть виконувати свої обов’язки, потребують родинного тепла і виховання, тому держава визначила важливе завдання забезпечити належні умови для виховання таких дітей в сімейному оточенні .

На сьогодні в Кобеляцькому районі функціонує дитячих будинки сімейного типу в яких виховується 12  дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та прийомних сімей, в якій  виховується 8 дітей. З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.

Хочеться побажати кожній нашій родині благополуччя, щастя, добробуту. Нехай у кожній домівці  панують мир, злагода та порозуміння, ціниться  своє сімейне вогнище, і щоб ніякі мінливості долі не могли роз’єднати найдорожче і цінне, що є в людини, – її родину.