3 ЛИСТОПАДА — ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

3 ЛИСТОПАДА — ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Шановні працівники соціальної сфери Кобеляччини! Щорічно, в першу неділю листопада ми вшановуємо тих, хто зробив справою свого життя нелегку, але таку важливу справу — щоденне піклування про тих, хто цього найбільше потребує.

У соціальній сфері немає випадкових людей. Тут зосереджені найкращі людські чесноти: чуйність, милосердя, доброта та любов до ближнього. Ви дбаєте про літніх людей, ветеранів, осіб з обмеженими фізичними можливостями, дітей-сиріт, безробітних та малозабезпечених громадян, допомагаєте їм долати життєві негаразди. Щирим, теплим словом вселяєте віру в себе та свої можливості. У непростому сьогоденні ви робите все можливе й неможливе, аби ніколи не згасли одвічні ідеали добра та справедливості.

Шановні соціальні працівники! Нехай буде невичерпною чиста криниця ваших душ, а вдячність та повага жителів нашого району додає сил і наснаги. Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, родинного затишку, злагоди та благополуччя!

в.о.голови райдержадміністації

Володимир Катишков