15 ТРАВНЯ В КОБЕЛЯКАХ ВІДБУДЕТЬСЯ ПРОЩАННЯ ІЗ ПОМЕРЛИМ УЧАСНИКОМ АТО ВІТАЛІЄМ САЛОГУБОМ. 15 травня о 12 годині у м.Кобеляки по вул. Калініна, 4 кв.6 відбудеться церемонія прощання з померлим учасником антитерористичної операції Віталієм Салогубом.

Віталій Андрійович Салогуб народився 24 липня 1982 року, житель міста Кобеляки. Був мобілізований у квітні 2014 року до військової частини А1302 в смт. Черкаське Дніпропетровської області. Після проходження військової навчальної підготовки був переведений на службу в зону АТО, де служив стрільцем у складі військового батальйону, що дислокувався в с.Піски, поблизу Донецька.

Під час проходження військової служби Віталій почав тяжко хворіти, з листопада 2014 року постійно лікувався. Демобілізований в кінці березня 2015 року.

Останнім часом перебував на стаціонарному лікуванні у Кобеляцькій центральній районній лікарні. Помер від тромбозу легеневої артерії. Без годувальника залишилися дружина і двоє малолітніх дітей.
Жителів міста Кобеляки просимо по можливості долучитися до вшанування та взяти участь у траурній ході до міського кладовища.