15 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ ТА 31 РІЧНИЦЯ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК ІЗ АФГАНІСТАНУ

Версія для друкуВерсія для друку

15 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ ТА 31 РІЧНИЦЯ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК ІЗ АФГАНІСТАНУ

Дорогі земляки! Шановні учасники бойових дій на території інших держав, ветерани війни в Афганістані!

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31 річниця виведення військ із Афганістану.

В цих кривавих війнах самовідданість, мужність і героїзм виявили українці – офіцери та солдати. Тисячі вихідців з України пройшли крізь вогонь Афганської війни, що принесла нам численні трагедії та біль утрат. Глибока шана та повага Вашій мужності та самовідданості, адже ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру, вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь.

Дякую усім ветеранам - інтернаціоналістам за їх вірне служіння Батьківщині і готовність до її захисту та вміння перемагати, піклування за родинами загиблих побратимів і патріотичне виховання молодого покоління.

Схиляємо голови перед тими, хто віддав життя заради забезпечення миру.

З вдячністю звертаюсь до тих,  хто живе поряд з нами.

Бажаю міцного здоров’я і мирного неба. Впевненості за долю своїх рідних і держави, мужності і мудрості здолати усі життєві перешкоди, здійснення усіх задумів та нових досягнень на благо України.

 

 

З повагою

голова  

райдержадміністрації            Дмитро СИРОВАТКА

Наверх ↑