15 ЛЮТОГО — ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ ТА 30 РІЧНИЦЯ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

Дорогі земляки! Шановні учасники бойових дій на території інших держав, ветерани війни в Афганістані!

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у воєнну форму.

Схилімо голови перед світлою пам’яттю тих, кому не судилося повернутися на рідну землю. Вони назавжди залишаться у наших серцях!

З вдячністю звертаємось до тих,  хто живе поряд з нами. Шановні воїни-інтернаціоналісти, дякуємо вам за героїзм, мужність та самовідданість. Від усього серця бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, родинного тепла, добра і мирного неба над головами.

З повагою

голова Кобеляцької                                                     голова Кобеляцької

райдержадміністрації                                                районної ради

Таміла Шевченко                                                         Володимир Кішінський