15 ЛЮТОГО — 30 РІЧНИЦЯ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

15 ЛЮТОГО — 30 РІЧНИЦЯ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

15 лютого — День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30 річниця виведення військ з Афганістану.

З цієї нагоди в залі засідань райдержадміністрації зібрались воїни-інтернаціоналісти Кобеляцького району, де на них чекала урочиста програма.

На початку заходу вже сивочолі, але з бойовим духом та відданістю військовій присязі воїни-інтернаціоналісти мали змогу згадати події далеких 1979-1989 років, переглянувши відеосюжет-хроніку афганської війни та особисті фото, на яких вони зображені ще молодими, 20-річними військовими.

В ході урочистостей, зі словами вітання до присутніх звернулися голова райдержадміністрації Таміла Шевченко та голова районної ради Володимир Кішінський.

Таміла Вячеславівна у своєму виступі подякувала всім, хто вірно виконував свій воєнний обов’язок під час бойових дій в інших державах та висловила слова співчуття тим, хто у військових конфліктах втратив своїх близьких чи товаришів.

Керівники району спільно із головою районної спілки ветеранів Афганістану Володимиром Дригою вручили воїнам-інтернаціоналістам пам’ятні медалі «Військова доблесть», «Учаснику локальних війн» та «За мужність та активну громадську діяльність». А начальник Кобеляцького відділу поліції Головного управління національної поліції в Полтавській області Сергій Джулай вручив медалі «30 років виведення військ з Афганістану» учасникам бойових дій, які присвятили своє післявоєнне життя правоохоронним органам.

В свою чергу, артисти районного Центру культури та дозвілля представили присутнім концертну програму.

Насамкінець заходу, пам’ять загиблих та померлих вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам.