1 ЧЕРВНЯ ДІТИ МАЛЮВАЛИ МИРНЕ НЕБО ТА СОНЕЧКО НАД КОБЕЛЯКАМИ

1 ЧЕРВНЯ ДІТИ МАЛЮВАЛИ МИРНЕ НЕБО ТА СОНЕЧКО НАД КОБЕЛЯКАМИ

Традиційні малюнки на асфальті, смаколики, повітряні кульки, концерт та веселі забави — так у Кобеляках відзначили Міжнародний день захисту дітей.

Загалом, у заході взяли участь більше тисячі найменших жителів міста і району. Відзначали його, традиційно, просто неба.

Цьогоріч святкування проходило в сквері імені Богдана Хмельницького. Розпочалось воно традиційним конкурсом малюнків на асфальті. Серед сотень дитячих малюнків можна було побачити і синьо-жовті прапори, і мирне небо над Україною і, приміром, «сонечко над Кобеляками».

Голова райдержадміністрації Таміла Шевченко спільно із Народним депутатом України Артемом Вітко та казковими героями особисто привітали кожного юного художника та в якості заохочення вручили їм солодощі.

О 9:30 годині ранку дітлахи Кобеляцького району в яскравих костюмах, з повітряними кульками, квітами та прапорцями під супровід барабанщиць пройшли святковою колоною до імпровізованої сцени, розташованої поруч з районним відділом освіти. І це було досить гучно та весело! Очолили її дівчата та хлопці в українських народних костюмах. Вони несли великий синьо-жовтий стяг, що розгорнувся на декілька метрів. А завершували колону — спортсмени та туристи.

В ході урочистостей зі словами вітання до присутніх звернулися голова райдержадміністрації Таміла Шевченко та голова районної ради Володимир Кішінський.

Традиційно, керівники району нагородили грамотами та солодкими подарунками обдарованих дітей. Для вручення призів переможцям конкурсу «Малюнок на асфальті» на сцену був запрошений Народний депутат України Артем Вітко, який зробив найбільш вагомий внесок в забезпеченні подарунками найменших жителів району. І завдяки йому жодна дитина не залишилася без уваги.

Після урочистої частини, дітей запросили відвідати казкову країну Дитинства та завітати на різноманітні станції, де на них чекали веселі розваги, забави та майстер-класи. А на імпровізованій сцені дітей та дорослих розважали співочі та танцювальні колективи. І можна з впевненістю сказати, що перший день літа дітлахи зустріли в радісному, піднесеному настрої, з безліччю позитивних вражень.

P.S. Даний захід відбувся за ініціативи та безпосередньої участі багатьох структурних підрозділів райдержадміністрації. Зокрема: відділу освіти, служби у справах дітей, сектору культури та туризму, сектору у справах сім’ї, молоді та спорту, а також районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, Будинку дитячої творчості, станції туристів, музичної школи, бібліотеки, школи-інтернату та директорів усіх шкіл району.

Також Кобеляцька районна державна адміністрація виносить подяку всім небайдужим людям, які долучились до організації свята Дня захисту дітей.

А саме: Народному депутату України Артему Вітко, Ротарі Клубу, ПП Сергію Гаврилюку, ПП Марку Рибалко, ПП Людмилі Дробот, ПП Олексію Малєці, ТОВ «Будсервіс».

Щиру подяку за сприяння в організації проведення районного свята висловлюємо Кобеляцькій філії ПАП «Полтаваобленерго» А.Тарасову, Кобеляцькому районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області С.Куземко, Кобеляцькому районному сектору ГУ ДСНС України в Полтавській області Ю.Гребенюку, Кобеляцькому відділу поліції ГУ Національної поліції в Полтавській області С.Джулаю, КНП «Кобеляцький Центр ПМСД» Л.Коломієць.